Wilier Garda Hybrid

8.100$

Garda Hybrid Özellikleri

Wilier Garda Hybrid

Garda Hybrid Hakkında

Wilier Garda Hybrid, Wilier’in elektrikli yol bisikleti serisinden bir modeldir ve özellikle rahatlık odaklı geometrilere sahiptir. Bisiklet, 3.5 kg ağırlığında olan ve arka tekerlek mili boyunca 40 Nm tork sağlayan güvenilir Mahle X35+ sürüş sistemini kullanır. Bu sistem, özellikle 15 ila 25 km/s hızlarında, yokuş yukarı tırmanışlarda en iyi performansı sunacak şekilde pürüzsüz bir pedallama deneyimi sağlar​​​​.

Garda Hybrid modeli, kullanıcıya iWoc One butonu aracılığıyla kolayca ulaşılabilen ve gidonda yer alan üç yardımcı sürüş seviyesi sunar. Bu sayede, bisikletin batarya şarj seviyesi kontrol edilebilir ve sistem aktive edilebilir veya devre dışı bırakılabilir​​​​.

250 Wh ana batarya, 1000 metreden fazla yükselti kazancı sunar, ve opsiyonel olarak takılan 208 Wh’lik su şişesi şeklindeki bir aralık genişleticisi ile ekstra 1000 metre yükselti kazancı sağlanabilir​​​​.

Garda Hybrid, hiçbir şeyden ödün vermeden, tam bir karbon fiber yapıya sahiptir. Bu, bisikletin hem gerektiğinde sert hem de titreşimleri dağıtabilen bir yapıda olmasını sağlar. Bu sayede, uzun mesafeli sürüşlerde dayanıklılık ve konfor sunulur​​​​.

Bisiklet, XS’den XL’ye kadar beş farklı çerçeve boyutunda mevcuttur ve SHIMANO 105 ile donatılmış iki farklı modeli bulunmaktadır. Bir model 2×11 vitesliyken, diğer model daha yeni bir 2×12 vitesli SHIMANO 105 DI2 sistemine sahiptir. Fiyatlar, seçilen modele bağlı olarak 8.100 $’dan başlar​​​​.

Garda Hybrid’in elektrikli asistan sistemine özel bir bakım gerekmez, ancak Wilier Triestina, maksimum pedallama verimliliğinin zamanla korunması için yaklaşık her 25 tam şarj döngüsünde veya her 12 ayda bir resmi bir Wilier Triestina bayiinde bakım ve kontrol yapılmasını şiddetle tavsiye eder​​​​.

5 1 vote
Değerlendirmeler
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Wilier Diğer Modeller

haraketli araba